Sevdiğinize En Güzel Hediye Fikirleri

 

 

https://youtu.be/rd4-JyFnmQk

Erkek – kadın herkes sevgilisine veya eşine ne hediye alacağını zaman zaman düşünüyor. Hediye seçimi konusunda genellikle çok da iyi olmayan erkekler ne hediye alacakları için kara kara düşünürlerken, kadınlar da bir mağazadan armağan almaktansa kendi hediyelerini hazırlamak istiyorlar. Ancak bu konuyla alakalı fikir alabilecekleri çok fazla mecra yok.

Erkek arkadaşınıza veya eşinize güzel bir hediye vermek istiyorsunuz, ama bugüne kadar almayı düşündüğünüz her şey zaten başkaları tarafından alındı ve birilerine hediye edildi. O zaman siz de kendi hediyelerinizi kendiniz yapabilir ve sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Hediye Kurabiyeleri Kim Sevmez?

O güne özel olarak hazırlayacağınız ve büyük ihtimalle kalp şeklinde yapılmış kurabiyeler sevdiğiniz kişiyi çok sevindirecektir. Erkeklerin kalbine giden yolun midesinden geçtiğini düşünürsek bu fikrin yabana atılmaması gerektiği sonucu ortaya çıkar. Hazırladığınız kurabiyeleri süslü bir pakete koyarak güzel bir kaç cümle döktüğünüz kart ile hediye edebilirsiniz.

Yeni Yıl Ajandası

Sevdiğiniz kişi çok düzenli ve tam bir iş adamı mı? O zaman yeni yıl ajandası çok işine yarayacak ve kullandığı her an sizi hatırlayacak olması da bu hediyenin bonusu olacak. Yapmanız gereken tek şey boyutlarını beğendiğiniz kalın kapaklı çizgisiz bir defter almak. Sonrasında bu defteri istediğiniz gibi kaplayabilir veya erkek arkadaşınızın zevkine uygun stickerlarla süsleyebilirsiniz. Gün ve ayların olduğu yapışkanlı kağıtlarla ajandayı doldurup, ilk sayfaya o güne özel bir kaç kelime yazarak hediyenizi tamamlayabilirsiniz.


Yaşayan Anahtarlık

Erkekler anahtarlık taşımayı severler. Eğer sevdiğiniz kişi de anahtarlıklardan hoşlanıyorsa neden ona yaşayan bir anahtarlık yapmayasınız? Peki yaşayan anahtarlık nasıl olur? Bu hediyeyi hazırlamak için güzel bir tahta parçası bulmanız yeterli. Tahta parçasını güzelce zımparalayıp tırnak cilası ile cilaladıktan sonra küçük bir delik açıp anahtarlık halkasını buradan geçirmeniz yeterli.

 

Cansever